LED reflektory

Osvětlení reklamních poutačů nebo domovních vchodů, prostě mnohoúčelové využití. Tak přesně to se dá říci o kategorii LED reflektorů, které jsou v mnoha ohledech nezastupitelným pomocníkem. Jde totiž o vůbec nejúspornější svítidla na trhu, takže spotřeba elektrické energie bude naprosto směšná. Vysoká spolehlivost při současně maximálním výkonu předurčuje LED reflektory k využití nejen na parkovištích a stavbách, ale i v otevřeném terénu či v prostorách u vstupu panelových domů. Nebo potřebujete nasvítit zahradu či fasádu? Ani to přece není vůbec žádný problém. Pryč s halogenovými reflektory, kde se prakticky v jednom kuse jen mění žárovka – a leze to docela do peněz.

Oproti právě halogenovým reflektorům dokážou tyto úsporné LED reflektory ušetřit až dvě třetiny energie, což rozhodně není zanedbatelné množství. A navíc si s nimi můžete i posvítit při práci, pokud tedy máte zájem. Kladem je i naprosto minimální poruchovost, životnost až padesát tisíc hodin lze rovněž ocenit zdviženým palcem pravé ruky.

Výhodou je i možnost pohybového čidla, takže Vám neunikne doslova „ani myška“. Kdykoliv zrovna půjde někdo kolem domovního vchodu, reflektor se automaticky rozsvítí – nepřekvapí Vás nenechaví zloději, ale ani sousedé, kteří zrovna přicházejí. Praktické je i to, že Vám pěkně posvítí na klíče.

Odolná konstrukce z hliníku je vhodná do každého počasí, navíc pro porovnání – LED reflektor s výkonem deseti wattů dokáže svítit asi tolik, jako klasická žárovka s vláknem, která má výkon 75 wattů. Zajímavé srovnání, že? Přitom životnost je naprosto neporovnatelná a totéž platí i o úspoře elektrické energie, která je i přes velkou konkurenci na tuzemském trhu dodavatelů nějak stále dražší a dražší a do budoucna se tento trend asi jen tak nezmění.